MANUFAKTURA LODÓW i CZEKOLADY

Współpraca

Zostań naszym Partnerem

Jeśli prowadzisz kawiarnie, chcesz otworzyć lodziarnie lub inny lokal gastronomiczny i chcesz serwować swoim Klientom lody, które wyróżniają się smakiem na tle innych lodziarni to zapraszamy do kontaktu. Lody Retro Smaki są wytwarzane na bazie najwyższej jakości produktów, nie są przeładowane chemią, czy konserwantami, a oparte na bazie świeżego mleka, śmietany, sezonowych owoców, co daje im wyśmienity smak, a Tobie gwarantuje lojalnych Klientów, co oznacza dodatkowy zysk dla Twojego biznesu.

Postaw na smak lodów i zdobądź lojalnych Klientów

Jesteśmy przekonani, że tak jak nam zależy Ci przede wszystkim na zadowoleniu swoich Klientów i chciałbyś, aby smaczny deser to było to co dopełni zadowolenie Twojego Klienta, zapamięta ten smak na dłużej i polecając go innym znajomym.

Współpraca

Proponujemy Ci współpracę w ramach której będziemy dla Ciebie realizować regularne dostawy lodów. Naszych Partnerom handlowym gwarantujemy najwyższą jakość produktów, która idzie w parze z atrakcyjną ceną. W naszej ofercie posiadamy ponad 100 smaków lodów, ale to nie ogranicza naszych możliwości i możemy się dostosować do Twoich preferencji smakowych.

Catering lodowy

Podejmiemy się również dostarczenia lodów na różnego rodzaju eventy, wydarzenia kulturalne, wesela, komunie czy inne rodzinne imprezy. Jesteśmy przekonani, że to świetny pomysł na pyszny deser który dodatkowo umili gościom czas.

Nie ma co zwlekać, czekamy na Ciebie !
Tel. 606 224 165
E-mail: biuro@retrosmaki.pl